Про компанію

Компаня «Спецтехсервіс+» є одним з лідерів в області поставок запасних частин, витратних матеріалів та обладнання для будівельної, дорожньої і комунальної спецтехніки JCB, CAT, Liebherr та ін.

В наявності склад запчастин для спецтехніки, як правило, зі 100% наповненістю. Особливо, широко представлені позиції для екскаваторів-навантажувачів JCB 3СX / 4CX, які є правомочним зарекомендували себе як найбільш популярні в різних галузях і сферах економіки.

До Ваших послуг каталог запчастин JCB з понад 800 найменувань і надійний сервіс, а саме: ремонт двигуна, трансмісії, коробки перемикання передач, ремонт редукторів, переднього і заднього моста JCB, діагностику і регулювання гідравлічної і паливної систем, ремонт ТНВД JCB, перебирання гідроциліндрів і заміну сальників, заміну масел і фільтрів JCB, відновлення і передпродажну підготовку спецтехніки. Ціни на наші запасні частини і сервісні роботи значно нижче, а якість послуг на найвищому рівні.

Кваліфіковані фахівці проконсультують вас з усіх питань, необхідним для ідентифікації та замовлення деталей. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію.

Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте повний цикл обслуговування клієнта - підбір потрібних позицій, доставку до замовника і при необхідності - їх установку, настройку і ремонт спецтехніки. Надаємо гарантію на всю нашу продукцію. Крім того, політика нашої компанії - надійний бізнес для всіх клієнтів. Список запасних частин регулярно оновлюється, всю інформацію можете знайти на нашому веб-сайті.