«СпецТехСервіс+» - Поставимо запчастини для вашої спецтехніки

JCB

JCB є одним із найбільш упізнаваних брендів в світі. Навіть у найвіддаленіших куточках світу можна виявити техніку JCB. Сфера її застосування різноманітна: від дорожньо-будівельного до сільськогосподарського сектора: логістики, сфери переробки сміття, а також вироблення електроенергії та ін. Мабуть, екскаватори-навантажувачі є найбільш використовуваними.

Детальніше...
bobcat

Міжнародний бренд Bobcat, що займається виробництвом компактної спецтехніки (навантажувачі, міні-навантажувачі, екскаватори-навантажувачі), добре відомий в будівельному співтоваристві. Заводи Bobcat представлені в різних країнах світу.

Детальніше...
cat / caterpillar

Продукція Caterpillar досить широко представлена у всьому світі.

Будучи світовим лідером в області виробництва будівельного і видобувного обладнання, дизельних і газових двигунів, промислових газових турбін, дана спецтехніка забезпечує ефективність роботи на найвищому рівні, яка досягається завдяки більш економним двигунів і максимальної продуктивності.

Детальніше...
Carraro

Мости і системи приводів Carraro Drive Tech, застосовуються в самих різних областях, від спеціальної землерийної техніки до тракторів та легкого комерційного транспорту до будівельних екскаваторів-навантажувачів і систем стаціонарного застосування (ескалатори, вітрові генератори енергії і т.д.) таких відомих марок, як: TEREX, Caterpillar, VOLVO, Amkodor, Manitou, Class, New Holland, Hidrommek та іншію.

Детальніше...
liebherr

Liebherr является одним из крупнейших производителей в мире строительной, землеройной, горнодобывающей техники.

Особо следует отметить модельный ряд мобильных самоходных кранов Либхерр охватывающий краны от – 35-тонника до тяжелых кранов грузоподъемностью 1200 тонн.

Детальніше...
Новинки

Последние отзывы

Ремонт, сервіс і технічне обслуговування

Спецтехніка

Спецтехніка

Можна Здійснити ремонт Вашої спецтехніки (екскаватори-навантажувачі колісні і гусеничні, навантажувачі, автогрейдери) як на виїзді, так і на нашій ремонтній базі.

Гнучкі системи знижок на роботи в разі довгострокових домовленостей.

Надаємо наступні види ремонту в частині:

 • ремонт двигуна;
 • гідравлічної системи (діагностика, ремонт, підбір і заміна компонентів);
 • електрообладнання;
 • ремонт трансмісії та інше.

Наявність сучасних інструментів і необхідних запасних частин, що зберігаються на складі компанії.

Проводимо капітальний ремонт тракторів МТЗ, ДТ, ЮМЗ та ін.

Всі види технічного обслуговування.

Вантажні авто і причіпна техніка

Вантажні авто і причіпна техніка

Виконуємо всі види робіт з технічного обслуговування автотехніки, в т. Ч. Причепів і напівпричепів будь-яких марок (МАЗ, КАМАЗ, КрАЗ, MAN, ISUZU, RENO, VOLVO, MERSEDES, FORD, DAF, SCANIA, IVECO і ін., А також трактора МТЗ, ДТ, ЮМЗ і ін.)

Проводимо діагностику і ремонт ходової частини, електрообладнання, паливної апаратури; капітальний ремонт вузлів і агрегатів.

Наш сервісний центр вантажного транспорту обладнано спеціалізованою ремонтної технікою і інструментом, оглядовими ямами і підйомниками.

Йдемо шляхом якісного надання повного спектру технічної підтримки вантажної техніки в термін, використовуючи значний досвід наших висококваліфікованих майстрів, якими по праву пишаємося.

Додаткові послуги

Додаткові послуги

 • Здійснюємо капітальний ремонт двигунів всіх модифікацій, ремонт електричної і механічної частин, шліфування колінвалів і розточення блоків, токарні та зварювальні роботи всіх видів.
 • Скоротимо час простою вашої техніки, виконаємо роботу з діагностики, перевірці компресії і форсунок, демонтажу і монтажу дизельної паливної апаратури за місцем знаходження транспортного засобу, сільськогосподарської та спеціальної техніки і усунемо неполадки.
 • Ремонт гідроустаткування (насоси, гідромотори, гідророзподільники, гідроциліндри та ін.), Оснащення запасними частинами дорожньо-будівельної, сільськогосподарської та комунальної гідравлічної техніки.

Повне відновлення і ремонт несучих елементів шарнірних з'єднань

Повне відновлення і ремонт несучих елементів шарнірних з'єднань будь-якої складності з використанням розточувального наплавочного комплексу італійського виробництва «Supercombinata» в стислі терміни завдяки мобільності пристрою, що дозволяє здійснити роботи на місці експлуатації техніки. Гарантія якості за доступними цінами!

При відносно малих габаритах (680 х 240 х 380 мм) SUPERCOMBINATA SC1 40/1 є найбільш затребуваною моделлю розточни-наплавочних комплексів «Supercombinata». Опрацьований діапазон в стандартній комплектації складає від 42 до 400 мм.

Виконуючи роботи на нашому верстаті, що володіє максимальною жорсткістю посадки, отримуємо наступні переваги:

 • ГЛИБОКЕ ТОЧІННЯ ТВЕРДИХ МАТЕРІАЛІВ
 • ВИСОКУ ШВИДКІСТЬ ЦЕНТРІВКИ
 • ТОЧНОСТЬ ДО 0,01 ММ
 • ПОСИЛЕНИЙ РІЖУЧИЙ ІНСТРУМЕНТ
 • ВІДНОВЛЕНИЙ ОТВІР ПРОСЛУЖИТЬ ДОВШЕ НОВОГО
 • Верстат і його компоненти дозволяють працювати в широкому діапазоні температур від -25 до +40 градусів. Безперечною перевагою є те, що верстат працює в зимову пору року.

Повне відновлення і ремонт несучих елементів шарнірних з'єднань
Компаня «Спецтехсервіс»

ПРО КОМПАНІЮ

Компаня «Спецтехсервіс+» є одним з лідерів в області поставок запасних частин, витратних матеріалів та обладнання для будівельної, дорожньої і комунальної спецтехніки JCB, CAT, Liebherr та ін.

В наявності склад запчастин для спецтехніки, як правило, зі 100% наповненістю. Особливо, широко представлені позиції для екскаваторів-навантажувачів JCB 3СX / 4CX, які є правомочним зарекомендували себе як найбільш популярні в різних галузях і сферах економіки.

До Ваших послуг каталог запчастин JCB з понад 800 найменувань і надійний сервіс, а саме: ремонт двигуна, трансмісії, коробки перемикання передач, ремонт редукторів, переднього і заднього моста JCB, діагностику і регулювання гідравлічної і паливної систем, ремонт ТНВД JCB, перебирання гідроциліндрів і заміну сальників, заміну масел і фільтрів JCB, відновлення і передпродажну підготовку спецтехніки. Ціни на наші запасні частини і сервісні роботи значно нижче, а якість послуг на найвищому рівні.